780 606 256

Psycholog Gdańsk

Psycholog Gdańsk

Szukasz pomocy psychologicznej? Znajdziesz ją u naszych specjalistów. Świadczymy różnego rodzaju usługi – od diagnostyki przez terapię aż po prowadzenie warsztatów psychoedukacyjnych. Psycholog w Gdańsku zajmuje się pracą z osobami dorosłymi. Do jego zadań należy przede wszystkim rozpoznawanie chorób. Zatrudniamy osoby o odpowiednich kwalifikacjach i posługujemy się sprawdzonymi metodami terapeutycznymi. Sprawdź, komu pomagamy najczęściej i w jakich sytuacjach warto rozważyć wizytę w gabinecie psychologa.

Kiedy udać się do psychologa?

Twoje zdrowie psychiczne jest bardzo ważne i musisz o nie dbać. Dzięki niemu będziesz w stanie czerpać radość z życia, budować dobre relacje z ludźmi i osiągać założone przez siebie cele. Psycholog często jest specjalistą pierwszego kontaktu w przypadku zaburzeń psychicznych. Na konsultacji oceni Twój stan i w razie potrzeby może skierować Cię do psychiatry lub psychoterapeuty. Po pomoc psychologiczną zgłaszają się między innymi osoby, które:

  • doświadczają myśli samobójczych lub okaleczają się,

  • zauważają u siebie objawy zaburzeń odżywiania,

  • mają niskie poczucie własnej wartości,

  • tkwią w toksycznych relacjach i nie umieją się od nich uwolnić,

  • mają problem z wyrażaniem swoich emocji,

  • czują się samotne i niekochane,

  • przeżyły trudną sytuację, na przykład zdradę, chorobę lub śmierć kogoś bliskiego.

Do naszego gabinetu w Gdańsku przychodzą ludzie, którzy chcieliby poprawić jakość swojego życia. Psycholog może w tym pomóc. Czasami wystarczająca okazuje się jednorazowa konsultacja, czasami konieczne jest wdrożenie farmakoterapii i rozpoczęcie procesu terapeutycznego. Niezależnie od sytuacji, każdy znajdzie rozwiązania odpowiednie dla siebie.

Diagnostyka psychologiczna

Do naszych specjalizacji należy diagnostyka psychologiczna, a zatem rozpoznawanie różnego rodzaju chorób i zaburzeń psychicznych rpzy pomocy m.in specjalistycznych testów psychologicznych Psycholog zajmuje się oceną różnych sfer rozwoju życia człowieka, takich jak osobowość, intelekt, funkcje poznawcze i relacje społeczne. Usługi przeznaczone są także dla dorosłych, którzy mają problemy w pracy, przeżywają wypalenie zawodowe lub trudności związane z utrzymywanie satysfakcjonujących relacji rodzinnych. Ciekawą propozycją są warsztaty psychoedukacyjne, na których można nauczyć się zasad dobrej komunikacji, w tym mówienia o swoich uczuciach i słuchania tego, co mają do powiedzenia inni.

Jak widzisz, psycholog w Gdańsku świadczy różnego rodzaju usługi. Możesz zapisać się na konsultację, skorzystać z diagnostyki lub zaleceń dotyczących współpracy z psychiatrą lub terapeutą. Zakres pomocy zostanie dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Zajmujemy się organizacją terapii indywidualnej i grupowej, wspieramy pary, rodziny  i dorosłych z chorobami takimi jak depresja i nerwica. Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.