780 606 256

lekarz Krzysztof Janiszewski

lekarz Krzysztof Janiszewski

Absolwent Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Pięcioletnią rezydenturę z zakresu psychiatrii dorosłych odbył w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. Prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku. Tytuł specjalisty psychiatrii zdobył w 2018 roku.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując również na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Osobowości w Starogardzie Gdańskim oraz pełniąc dyżury lekarskie na Oddziałach: Psychiatrycznym, Detoksykacji Alkoholowej i Detoksykacji od Substancji Psychoaktywnych w Człuchowie oraz w Ośrodku Leczenia Nerwic w Chojnicach. Przez kilka lat pracował także w systemie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej – w Poradni Zdrowia Psychicznego i Zespole Leczenia Środowiskowego NZOZ Medico w Kolbudach, jak również udzielał konsultacji psychiatrycznych w domu seniora. Kontakt terapeutyczny z pacjentem opiera na zaufaniu i partnerstwie.

 

W swojej pracy kieruje się indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Regularnie uczestniczy w konferencjach, kongresach i szkoleniach z zakresu psychiatrii oraz pokrewnych dziedzin medycyny.

//